Martin Ranzau

✔️ – Billig
✔️ – Effektiv
✔️ – Dygtig

📞 – Tlf.: 29 40 04 41
📧 – Ranzauraadgivning@outlook.dk

🏢 – Kontor: 6700 Esbjerg

Claus Kokholm

✔️ – +30 års erfaring
✔️ – Innovative løsninger
✔️ – Kunden i centrum

📞 – Tlf.: 28 55 86 62
📧 – claus@clauskokholm.dk

🏢 – Kontor: 6740 Bramming

Tina Skjødt

✔️ – Bogføring
✔️ – Debitor/kreditor
✔️ – Div. administration

📞 – Tlf.: 41 68 85 82
📧 – SmedegaardAdm@gmail.com

🏢 – Kontor: 6830 Nr. Nebel

Kim Engel

✔️ – 20år+ erfaring
✔️ – Erfaring fra ind-/udland
✔️ – Cand.Merc.Aud HD(R)

📞 – Tlf.: 50204665
📧 – kim@engel-consult.dk

🏢 – Kontor: 6500 Vojens

Monica Styczen

✔️ – 20 års erfaring
✔️ – Danmark og Polen
✔️ – Administration og bogføring

📞 – Tlf.: 88707049
📧 – monica@bilagseksperten.com

🏢 – Kontor: 6230 Rødekro

Matthias Sørensen

✔️ – Letter byrden
✔️ – Bedre kontrol
✔️ – Velorganiseret

📞 – Tlf.: 30201202
📧 – Matthias_pape_soerensen@hotmail.com

🏢 – Kontor: 7000 Fredericia

Dorthe Nielsen

✔️ – Fokus på optimering
✔️ – 25+ års erfaring
✔️ – Daglig bogholderi

📞 – Tlf.: 27 64 30 92
📧 – dorthe@3092.dk

🏢 – Kontor: 6870 Ølgod

Bente Krampau

✔️ – 40+ års erfaring
✔️ – All-round bogholder
✔️ – Selvstændig siden 2008

📞 – Tlf.: 40 16 98 00
📧 – bk@accor.dk

🏢 – Kontor: 5853 Ørbæk

Thomas Hansen

✔️ – Engageret
✔️ – Pålidelig
✔️ – Seriøs

– Tlf.: 54 55 07 44
– thomas@erritsofinans.dk

– Kontor: 7000 Fredericia

Camilla Bottelet

✔️ – 4 medarbejdere
✔️ – Solid erfaring
✔️ – Business intelligence

📞 – Tlf.: 28 18 80 59
📧 – info@penaw.dk

🏢 – Kontor: 5200 Odense V